Vlaanderen Vakantieland

Op televisie

Vlaanderen Vakantieland, het iconische reisprogramma, loopt weer op Eén. Tot 4 december presenteren Maureen Vanherberghen, Laura Govaerts en Soe Nsuki tips voor vakantie in eigen land, met elke week een ander thema.

Toerisme Vlaanderen zorgt voor de logistieke, financiële en inhoudelijke ondersteuning. De Vlaamse provincies, de kunststeden en Logeren in Vlaanderen reiken de redactie suggesties aan. Elke aflevering eindigt met een verwijzing naar het inspiratieplatform vlaanderenvakantieland.be.

Nog meer #volvanverhalen

De lichtjes aan de Schelde. Kruistocht in zwembroek. De chillste mens ter wereld… De beelden van de publiekscampagne #volvanverhalen doen je ongetwijfeld glimlachen.

Centrale boodschap? Vlaanderen zit niet alleen vol interessante verhalen. Je schrijft er ook zélf nieuwe, fantastische herinneringen.

De campagne #volvanverhalen omvat dit najaar:

- promotie ‘Start to citytrip’-boekje: 32 pagina’s must do’s en logiestips in de Vlaamse kunst- en centrumsteden;
- campagnebeelden op De Lijn-bussen;
- Gezien op tv: extra inspiratie en toffe logeertips rond de nieuwe afleveringen op Vlaanderenvakantieland.be en sociale media;
- wekelijkse e-mailing naar 221.000 lezers.

Destination Flandre

In Wallonië geraakt Destination Flandre stilaan ingeburgerd, via online en offline reistips:

  • Franstalige versie ‘Start to citytrip’-boekje voor lezers van Le Soir en Ciné Télé Revue;
  • advertentiecampagne in Le Soir, Ciné Télé Revue en Sud Presse;
  • content en tips op de onlinekanalen van die titels;
  • 5 partnernieuwsbrieven i.s.m. Le Soir (ruim 450.000 adressen);
  • acties op sociale media met link naar destinationflandre.be.

Jouw bijdrage?

Ondersteun en versterk de campagne. Dat doe je zo:
- Deel de campagne, het stedenboekje of de afleveringen op je eigen kanalen. Gebruik daarbij telkens #volvanverhalen en #vlaanderenvakantieland.
- Nog beter: deel je eigen verhaal of een absoluut-te-ontdekken-verhaal uit je stad of regio. Een voorbeeld. Gebruik ook dan #volvanverhalen en #vlaanderenvakantieland

Dank alvast om mee te schrijven aan het Vlaanderen Vakantielandverhaal!