Kathleen Helsen

Kathleen Helsen

Partij:

  • CD&V

Bevoegdheden:

  • Economie
  • Landbouw
  • Innovatie
  • Provinciale Ontwikkelingsmaatschappij (POM) Antwerpen
  • Inclusieve economie
  • Streekbeleid
  • Wonen
  • Flankerend onderwijs- en arbeidsmarktbeleid
  • Europese/internationale samenwerking
  • Plattelandsbeleid
  • Kamp C
  • Documentatiecentrum Atlas
  • Cultuurhuis de Warande
  • Gouverneur Kinsbergencentrum
  • Voorzitter RURANT
  • Voorzitter Het GielsBos
  • Covoorzitter Kempens Landschap
  • Gebiedsgericht programma ARO
  • Gebiedsgericht programma de Merode

Biografie

Politieke loopbaan:

  • gemeenteraadslid in Herselt (sinds 1 januari 1989)
  • schepen in Herselt (1 januari 1991 - 6 januari 2019)
  • provincieraadslid Antwerpen (1 januari 1997 - 26 januari 1998)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger (27 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • provincieraadslid Antwerpen (1 januari 2000 - 12 juni 2004)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger (7 juni 2009 – 30 november 2018)
  • gedeputeerde provincie Antwerpen (sinds 3 december 2018)

Professionele loopbaan:

  • leerlingenbegeleidster, CLB Kempen (1988)
  • maatschappelijk assistente, dagcentrum voor mensen met mentale beperking (1988)
  • maatschappelijk assistente, OCMW Aarschot (1989 - 1991)

Medewerkers: 

Secretariaat

Telefoonnummer

Karin Soetemans

03 240 52 43

Kabinetsadviseur Telefoonnummer
Johny Geerinckx 03 240 52 88
Hans Ides 03 240 50 45
Leen Van Heurck 03 240 52 41