Opleiding 'Hoe bouw ik een Europees project?'

Wat staat er allemaal in een Europese subsidieaanvraag? Hoe kan je jouw projectidee laten passen in zo'n aanvraag? Hoe beschrijf je het beste je project? Hoe stel je een budget en een financieringsplan op? Op al deze vragen krijg je in de opleiding 'Hoe bouw ik een Europees project?' een antwoord.

Status
Datum
  • donderdag 9 oktober 2025 van 09.15 uur tot 16 uur
  • donderdag 16 oktober 2025 van 09.15 uur tot 13 uur
Uiterste inschrijfdatum
donderdag 9 oktober 2025

De opleiding is opgesplitst in 2 delen. Je kan deze delen afzonderlijk volgen. 

Deel 1 gaat door op 18 maart 2025 en duurt de hele dag (9.15-16.00 uur), deel 2 op 25 maart 2025 in de voormiddag (9.15-13.00 uur).

Beide delen gaan fysiek door in het Provinciehuis in Antwerpen (Koningin Elisabethlei 22, 2018 Antwerpen). 

Deel 1 - Van vonk tot voorstel. Je project op papier krijgen (zonder paniek)

Je ontdekt hoe je een pril idee smeedt tot een stevig Europese projectaanvraag. Samen bouwen we aan de inhoudelijke fundamenten van een sterk subsidievoorstel. Deel 1 is een praktische en interactieve introductie tot Europese projectaanvragen.

Deel 2 - Budgetteren zonder bibberen

Dit is een laagdrempelige workshop voor wie z’n eerste stappen zet in de wereld van Europese projectfinanciering. Leren budgetteren zonder voorkennis? In deze workshop krijg je helderheid, structuur én handige tips.