Skip to main content

Drie Antwerpse Bosgroepen

Bij welke Bosgroep kan ik terecht?

De provincie Antwerpen telt drie Bosgroepen. Samen beheren ze een oppervlakte van meer dan 19.000 hectare bos. Klik op de link voor meer info per Bosgroep:

 

Karolien Devriendt, co-coördinator, +32 475 75 77 98, karolien.devriendt@provincieantwerpen.be

Kathleen Vanderheyden, co-coördinator, +32 476 76 18 25, kathleen.vanderheyden@provincieantwerpen.be

Matthias Vermeire, medewerker bosuitbreiding, matthias.vermeire@provincieantwerpen.be

 

Marieke Verreet, coördinator, +32 474 74 17 31, marieke.verreet@provincieantwerpen.be

Jordan Rodriguez Milis, medewerker bosuitbreiding, jordan.rodriguezmilis@provincieantwerpen.be

 

Jan Seynaeve, coördinator, +32 474 99 99 35, jan.seynaeve@provincieantwerpen.be

Isis Veldeman, medewerker bosuitbreiding, isis.veldeman@provincieantwerpen.be

 

Op het kaartje hieronder zie je bij welke Bosgroep jouw gemeente hoort.

kaart_bosgroepen

De Antwerpse Bosgroepen in cijfers:

  • 54.910 bomen en struiken geplant
  • 1,89 hectare nieuw bos geplant
  • 245 meter bosrand geplant
  • 193 hectare bos omgevormd

Allemaal in jouw buurt! Elke dag werken de Bosgroepen samen met de provincie Antwerpen aan meer en betere bossen.