Contact

 
*
 
 
 
 

Wil je materiaal verlengen of reserveren? Vul dan bovenstaand formulier in of stuur ons een e-mail op dit adres: docatlas@provincieantwerpen.be

Suggesties of inhoudelijke vragen over materialen zijn welkom op een van de onderstaande e-mailadressen. Onze documentalisten bekijken graag hoe ze gericht kunnen helpen!

Isabelle Vandenbergen

Beleidsondersteuner

Isabelle.Vandenbergen@provincieantwerpen.be

 

Renée Ryckx

Documentalist Innovatie en Digitalisering|Collectieverantwoordelijke Taal

renee.ryckx@provincieantwerpen.be

Elise Cools 

Collectieverantwoordelijke Welbevinden

elise.cools@provincieantwerpen.be

 

Roos Hertsens

Collectieverantwoordelijke Taal

roos.hertsens@provincieantwerpen.be

 

Caroline Staelens

Collectieverantwoordelijke Wereldburgerschapseducatie

caroline.staelens@provincieantwerpen.be

 

Liesbet Van der Ven

Collectieverantwoordelijke docAtlas Turnhout

liesbet.vanderven@provincieantwerpen.be

 

Denise Marchandt

Verantwoordelijke Administratie

denise.marchandt@provincieantwerpen.be

 

Mirtha Vargas-Alvis

Verantwoordelijke Logistiek

Mirtha.Vargas-Alvis@provincieantwerpen.be

 

Benedikte Faes

Educatief consulent

Benedikte.faes@provincieantwerpen.be

 

 

Meer informatie over elk van onze collecties vind je hier.

Privacy

Alle gegevens die u persoonlijk, via de webformulieren of via verdere communicatie over uw vraag, aanvraag of inschrijving doorgeeft, worden door docAtlas verwerkt conform de toepasselijke wetgeving inzake privacy (verordening (EU) 2016/679). Ze zullen uitsluitend worden gebruikt voor: het organiseren en administratief afronden van de vraag, activiteit en/of ontlening en het jaarlijks geanonimiseerd kunnen rapporteren over onze dienstverlening. Wij geven geen persoonsgegevens aan derden door en gebruiken de gegevens die u hier ingeeft niet voor marketingdoeleinden. U heeft o.a. het recht om uw gegevens te raadplegen, te verbeteren, te wissen. Voor meer informatie en voor de uitoefening van uw rechten verwijzen wij u door naar de disclaimer op deze website waar u ons privacybeleid kan terug vinden of onze functionaris gegevensbescherming: DPODESE@provincieantwerpen.be.